Informujemy, że Państwa dane osobowe są przetwarzane przez Fundację Instytut na Rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris z siedzibą w Warszawie przy ul. Górnośląskiej 20/6, kod pocztowy 00-484 (administrator danych) w celu informowania o realizacji działań statutowych, w tym do informowania o organizowanych akcjach społecznych. Podanie danych jest dobrowolne. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania.
Przejdź do treści
PL | EN
Facebook Twitter Youtube

Semestralny staż ZAWODOWY w Ordo Iuris: 19.02.2018 - 08.06.2018

Dział Komunikacji i Fundraisingu oraz Dział Administracji

Do kogo kierujemy zaproszenie?


Do odbycia stażu zapraszamy studentów oraz absolwentów administracji, logistyki oraz kierunków humanistycznych i medialnych. Osoby zainteresowane podjęciem stażu w Instytucie Ordo Iuris mogą aplikować do Działu Komunikacji i Fundraisingu oraz Działu Administracji. To tutaj działalność naukowa i społeczna organizacji łączy się z nowoczesnymi formami promocji oraz metodami współpracy z mediami. Poszukujemy osób, które chcą poznawać nowe technologie multimedialne, pomagać w opracowywaniu koncepcji i strategii marketingowych, a także nauczyć się umiejętnego zarządzania profilami w mediach społecznościowych. W szczególności zapraszamy osoby sumienne i bardzo dobrze radzące sobie z organizacją pracy.


Jakie są zadania stażystów?


Stażyści aplikujący do Działu Komunikacji i Fundraisingu będą wspierać go w zakresie przygotowywania i redagowania treści medialnych. Poznają kulisy budowania oprawy komunikacyjnej różnorakich wydarzeń. Będą mogli nauczyć się, jak budować relacje z Darczyńcami oraz kreować materiały fundraisingowe. Zadaniem stażystów Działu Administracji będzie pomoc w organizowaniu międzynarodowych konferencji naukowych, a także bieżące wsparcie w zadaniach związanych z wydawaniem publikacji naukowych oraz codzienną organizacją pracy.


Formuła stażu


Czas trwania stażu to 3 miesiące. Staż można odbywać w okresie od 19 lutego 2018r. do 8 czerwca 2018 r. Część swych obowiązków stażysta będzie wykonywał w biurze Instytutu Ordo Iuris, ale przewidujemy także możliwość współpracy zdalnej. Staż jest bezpłatny.


Rekrutacja


Osoby zainteresowane stażem prosimy o wysłanie swojego CV wraz z listem motywacyjny oraz z wypełnionym kwestionariuszem na adres rekrutacja@ordoiuris.pl do dnia 4 lutego 2018r. Wybranych kandydatów zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną. Dla najlepszych przewidujemy możliwość przedłużenia współpracy.

Semestralny staż MERYTORYCZNY w Ordo Iuris: 19.02.2018 - 08.06.2018

Centrum Analiz Legislacyjnych, Centrum Interwencji Procesowej oraz Centrum Prawa Międzynarodowego
Czytaj Więcej