Informujemy, że Państwa dane osobowe są przetwarzane przez Fundację Instytut na Rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris z siedzibą w Warszawie przy ul. Górnośląskiej 20/6, kod pocztowy 00-484 (administrator danych) w celu informowania o realizacji działań statutowych, w tym do informowania o organizowanych akcjach społecznych. Podanie danych jest dobrowolne. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania.
Przejdź do treści
PL | EN
Facebook Twitter Youtube

Wesprzyj nas

W jaki sposób możesz nas wesprzeć?

Poprzez darowiznę na numer konta:

32 1160 2202 0000 0002 4778 1296

Fundacja Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris
ul. Górnośląska 20 lok. 6, 00-484 Warszawa

 

Rachunek bankowy dla darowizn w USD:

PL 92 1160 2202 0000 0002 5104 0774

Rachunek bankowy dla darowizn w EUR:

PL 86 1160 2202 0000 0002 5104 0591

Bank Millennium S.A, BIC: BIGBPLPW

W tytule przelewu prosimy podać "Darowizna na cele statutowe Ordo Iuris"


Możesz również wykonać szybki przelew internetowy za pomocą systemu Transferuj.pl:

Przekaż darowiznę dla Ordo Iuris poprzez szybki przelew internetowy w serwisie Transferuj.pl

Przelewu można również dokonać za pomocą PayPal:

Tylko dzięki zaangażowaniu i wsparciu naszych Darczyńców możemy realizować nasze statutowe cele, którymi są przede wszystkim zaangażowanie w monitorowanie procesu legislacyjnego i podejmowanie działań procesowych chroniących przyrodzoną godność człowieka i wynikające z niej prawa. Możemy docierać z rzetelną informacją do obywateli oraz planować działania obliczone na tworzenie systemowych rozwiązań wspierających rodziny i tworzących im warunki realnego rozwoju.

Dzięki osobom podzielającym nasze wartości, nasze spojrzenie na świat, możemy odważnie patrzeć w przyszłość i planować rozwój Instytutu.

Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris jest fundacją i zakres naszej aktywności jest zależny od funduszy, które pozyskamy na działalność statutową. Ceniąc sobie niezależność nie korzystamy ze środków publicznych i grantów, których pozyskanie mogłoby ją ograniczać. Dlatego nasze możliwości działania są ścisłe uzależnione od szczodrości naszych Darczyńców, zwłaszcza zaś tych, którzy zdecydują się wspierać nas regularnymi, comiesięcznymi darowiznami. Nawet niewielka, ale regularna darowizna stanowi istotne wsparcie dla naszego Instytutu. Utwierdza nas ona również w przekonaniu, że działalność, którą prowadzimy, jest ważna i potrzebna. Bez tej świadomości nie zdecydowalibyśmy się na podjęcie tak szeroko zakrojonej aktywności.

Razem jesteśmy w stanie zdziałać więcej!

PIT-2017

Istnieje możliwość odliczenia darowizny przekazanej na rzecz Ordo Iuris w roku 2017 w rozliczeniu PIT za 2017 rok, jako darowizny przekazanej na rzecz organizacji realizującej cele pożytku publicznego.

Aby skorzystać z tego odpisu, darowizna powinna być przekazana na rachunek bankowy Fundacji w roku 2017 oraz udokumentowana zaświadczeniem wystawionym przez nasz Instytut. Ulga nie może przekraczać 6 proc. uzyskanego rocznego dochodu.